El Clasico’da earthquake.trendyol.com ile Afet Bölgesine Destek Çağrısı

El Clasico’da earthquake.trendyol.com ile Afet Bölgesine Destek Çağrısı

Tüm dünyadaki futbolseverlerin ilgiyle takip ettiği El Clasico olarak adlandırılan Barcelona – Real Madrid maçında Türkiye’de yaşanan afet için dayanışma çağrısı yapıldı. Camp Nou’daki skorboard ve saha içi panolarında, Trendyol’un yurtdışından destek yapılmasına imkan sağlayan earthquake.trendyol.com uygulaması aracılığı ile afet bölgesine destek verilebileceği mesajları yer aldı. Dünyanın dört bir yanından 500 milyondan fazla futbolseverin takip ettiği, 95 bin taraftarın ise stadda izlediği maçta yapılan anonslar ve video gösterimleri ile de afet bölgesine destek istendi. Maç sırasında Instagram hesabından da bir story paylaşan Barcelona Futbol Kulübü, skorboarddan yapılan destek çağrısı ile birlikte earthquake.trendyol.com linkini paylaştı.

 

Gamex

Dünyanın en çok izlenen spor karşılaşmalarından olan ve El Clasico olarak adlandırılan Barcelona- Real Madrid maçında Türkiye ile dayanışma çağrısı yapıldı. Camp Nou’daki skorboard ve saha içi panolarında, Türkiye dışından afet bölgesine bağış yapmak isteyenler için Trendyol tarafından hayata geçirilen earthquake.trendyol.com uygulaması aracılığı ile afet bölgesine destek verilebileceği mesajları yer aldı. Maçı dünyanın dört bir yanından takip eden 500 milyondan fazla futbolsevere earthquake.trendyol.com uygulaması ile afet bölgesine destek çağrısı yapıldı. Maç sırasında Instagram hesabından da bir story paylaşan Barcelona Futbol Kulübü, skorboarddan yapılan destek çağrısı ile birlikte earthquake.trendyol.com linkini paylaştı.

El Clasico’da earthquake.trendyol.com ile Afet Bölgesine Destek Çağrısı

Barcelona futbol takımının yanı sıra kulübün vakfı olan Barça Foundation sosyal medya hesaplarından, kadın futbol takımı ve basketbol takımları da geçtiğimiz hafta oynanan maçları sırasında saha içi panolardan ve sosyal medya hesaplarından earthquake.trendyol.com kanalıyla taraftarlarını Türkiye ile dayanışmaya davet etti.

 

Yurt dışından afet bölgesine destek vermek isteyenler için Trendyol tarafından hayata geçirilen earthquake.trendyol.com uygulamasını şimdiye kadar 1 milyondan fazla kişi ziyaret etti. 70’den fazla ülkeden kullanıcı da earthquake.trendyol.com aracılığıyla hem yardım malzemesi hem de dijital kartlar aracılığıyla maddi desteklerini ulaştırdılar.

 

 

Barcelona Kulübü ve Barça Foundation’ın yanı sıra, NBA takımlarından Brooklyn Nets, ünlü Amerikalı ekonomist Nouriel Roubini, Leonie Hanne gibi bir çok dünyaca isim de sosyal medya hesaplarından uygulamayı paylaşarak afet bölgesine destek çağrısı yapmışlardı.

 

*Bültenden Düzenlenmiştir.*

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.