/

Ekşi Sözlük Kapatıldı Mı?

ekşi

Ekşi Sözlüğe Erişim Engeli

ekşi

Ülkemizde yoğun ilgi gören ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan Ekşi Sözlük’e BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) kararının ardından erişim engeli getirildi. Karar ilk olarak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun sitesinde yayınlandı ve bunun ardından herhangi bir açıklama getirilmedi.

Kullanıcılar siteye giremezken, BTK site sorgulama yaptığınızda konuya ilişkin karşınızda; “eksisozluk.com, 21/02/2023 tarihli ve 490.05.01.2023.-100029 sayılı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kararıyla erişime engellenmiştir” ibaresi çıkacaktır.

ekşi

Olayın üzerine Twitter üzerinden açıklama yapan, Ekşi Sözlük kurucusu İsmail Alpen;

eksisozluk.com, 21/02/2023 tarihli ve 490.05.01.2023.-100029 sayılı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kararıyla erişime engellenmiştir” dedi. (Twitter linki)

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Eray Avcı

Kendimi arıyorum, yoldayım, tadını çıkarıyorum

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.