Digital Age Tech Summit Programı

Digital Age Tech Summit Programı

Digital Age Tech Summit’in Programı Belli Oldu!

Dijitalin zirvesi 25 Mayıs’ta buluşuyor. Teknolojinin, iletişimin, kültürün ve markalar dünyasının geleceğini mercek altına alan Digital Age Tech Summit’in programı belli oldu!

Bu yıl 15’incisi Garanti BBVA ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Digital Age Tech Summit; teknoloji yazarı ve TV programcısı Ahmet Can’ın moderasyonunda online olarak gerçekleşecek.

İŞTE DİJİTALİN ZİRVESİNDE YER ALACAK KONU VE KONUŞMACILAR

Digital Age Tech Summit’te; NFT, sanat ve ekonomi üçgeninde ortaya çıkan fırsatları ve bunun yaratıcı süreçler üzerindeki etkisini Prof. Dr. Aylin Seçkin ele alacak.

NFT’lerin nüfuz ederek değiştirdiği bir diğer alan ise oyunlar. 10 yılı aşkın bir süredir Second Life ve benzeri online medya platformlarındaki “insan”ı inceleyen dijital antropolojist Prof. Tom Boellstorff, DATS izleyicisine Second Life’ten, oyunun içerisinden seslenecek.

Gerçeğin ve sanalın birleştiği noktada pazarlama iletişimini nelerin beklediğini NFT pazaryeri altyapı platformu Mojito’nun kurucusu Amanda Cassatt masaya yatıracak.

Digital Age Tech Summit Programı

Yaşamın tüm bileşenleri ile online ortama taşındığı günlerde, etkin siber güvenlik stratejilerini SabancıDx Siber Güvenlik Grup Müdürü, Nurettin Erginöz ele alacak.

Dijital dönüşümün etkilediği alanlardan bir diğeri de finansal teknolojiler. Nakitsiz bir geleceği, kişiselleştirilmiş, sürdürülebilir ve yalın finansal çözümleri, Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Genel Müdür’ü Murat Çağrı Süzer detaylandıracak.

Sadece pazarlama iletişimi değil marka kavramının kendisi de hızla dönüşmekte. Pazarlama iletişiminin geleceğini tartışacak bir diğer isim de; MasterCard CMO’su Raja Rajamannar.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEĞİN İZİNDE

Digital Age Tech Summit Programı

Pandemi dönemi ile birlikte tüm dünyada yaygınlaşan “anında teslimat” uygulamalarının kenti nasıl dönüştürdüğünü kentsel tasarım uzmanı Greg Lindsay ve marka danışmanı Lev Kushner tartışacak. Yaşam alanları tasarlamak üzerine yine başka bir uzman, mimar Melike Altınışık, çok disiplinli mimarlık anlayışını DATS izleyicisine aktaracak.

Yaşam alanlarını ve doğayı odağına alan bir başka projeyi; “Dünya’nın Kara Kutusu” isimli sosyal sorumluluk projesine dair her şeyi, The Glue Society kurucusu Jonathan Kneebone anlatacak.

Sağlık ekosistemini etkileyen bir diğer alan ise dijital dönüşüm. Sağlık teknolojilerinin geleceğini, Roche Türkiye İletişim Lideri Nur Kaya, Roche İlaç Türkiye İş Çeviklik Dijital ve Müşteri Deneyimi Lideri Gizem Kedici Özbayraç ve Roche Diagnostik Türkiye, Sağlık Çözümleri Geliştirme Direktörü Doğutan Ülgen tartışacak.

Finansal sağlıktan ekolojik sağlığa giden yolda yeni teknolojilerin ve veri kullanımının etkisini ve geleceğini, Garanti BBVA, Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu tüm hatlarıyla ele alacak.

Digital Age Tech Summit’te bu sene teknoloji ve dijitalin dokunduğu her alana farklı bakış açıları ve farklı deneyimler damga vuracak.

Digital Age Tech Summit’e kayıt olmak ve program hakkında detaylı bilgi almak için; digitalagesummit.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 Digital Age Tech Summit Hakkında

2007 yılından beri Kapital Medya tarafından düzenlenen Digital Age Tech Summit; teknoloji, dijital kültür ve iş dünyasını konu alan bir etkinliktir. Başlangıçta sadece dijital pazarlama ile ilgili konuların tartışıldığı etkinlik bugün; dijital devrimden akıllı şehirlere, marka güvenliği, yapay zeka, girişimcilik, dijital pazarlar, sosyal medyadan hayatımızı kolaylaştıran yeni teknolojilere kadar dijital dünyada yaşanan gelişmeleri ilk ağızlardan öğrenme imkanı sağlıyor. Etkinlik Türkiye’de dijital dünyanın prestijli konferanslarından biri olarak kabul görüyor ve 15 senedir alanında uzman ve ünlü birçok yabancı ve yerli konuşmacıya ev sahipliği yapıyor.

Kapital Medya Hakkında

Kapital Medya; Türkiye’nin lider pazarlama iletişimi dergisi MediaCat’i ve EMEA Bölgesi’nin en büyük yaratıcılık festivali Brand Week Istanbul’u bünyesinde barındıran, 30 yılı aşkın deneyimi ile bugün ek yayınlardan kitaplara, konferanslardan yarışma ve ödüllere, yüksek lisans ve sertifika programlarından kurumlara yönelik düzenli eğitimlere, web sitelerinden sosyal medya varlıklarına kadar çeşitli yollarla içerik üreten ve etkinlik düzenleyen bir medya şirketidir.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.