CyBr Business Camp ile Londra’da İş Geliştirme Fırsatı Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

CyBr Business Camp
CyBr Business Camp ile Londra’da iş geliştirme fırsatı kaldığı yerden devam ediyor! Birleşik Krallık pazarına açılmayı hedefleyen firmaların, pazarın dinamiklerini, fırsatlarını, müşteri davranışlarını, rekabet ortamını ve trendlerini değerlendirecekleri hızlandırma programına başvurular başladı.
İki aşamadan oluşan hızlandırma programı; Ankara’da 6 -11 Kasım 2023 tarihleri arasında 1 hafta boyunca, Türkiye’de firmaların ihracat kapasitelerini artırmak amacıyla çeşitli eğitim ve mentorluklar içeren Birleşik Krallık pazarına hazırlık sürecinden oluşacak. 12 – 24 Kasım 2023 tarihleri arasında ise Londra’da 2 hafta boyunca, İngiltere’de katılımcı firmalar, ürünlerini globale taşımak için Londra’da yer alan firmalarla B2B görüşme yapma, yatırımcılara erişim, ihtiyaca yönelik potansiyel işbirliği fırsatlarını elde etmenin yanı sıra İngiltere’de şirket kurmaya yönelik eğitim ve pazar geliştirme mentorluklarından da yararlanabilecekler.
CyBr Business Camp – Londra Hızlandırma Programı ile 3 hafta boyunca katılımcılar;
1.      Eğitimler
2.      Workshoplar
3.      Birebir mentorluklar
4.      B2B görüşmeler
5.      Yatırımcı görüşmeleri
6.      Fuar katılımı
7.      Londra’da düzenlenecek Demo-Day’de yer alma
8.      Kurumlarla yerinde network olanakları
9.      Londra’da yer alan prestijli üniversiteleri ziyaret etme imkânı elde edecekler.
Bilişim teknolojileri, yapay zeka, enerji ve sürdürülebilirlik alanlarında faaliyet gösteren firmalar başta olmak üzere ürünleri hazır hale gelmiş Türk bilişim firmaları programın hedefinde yer alıyor. T.C. Ticaret Bakanlığı Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve E-Turquality (Bilişim Yıldızları) Programı’nda yer alan Tekno Hızlandırıcı İhracat Projeleri desteği kapsamında organize edilecek. Katılım ücreti 4.000-4.500 $ arasında olup katılımcı sayısına göre bu bedel değişecek.
Programa katılım göstermek isteten firmaların Ek’te yer alan “Company Profile Form” dosyasını doldurup [email protected] adresine göndermeleri gerekiyor. Sorularınız için [email protected] adresine email gönderebilirsiniz.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Gamex

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Kerem Seleoğlu

ODTÜ işletme öğrencisi Kerem Seleoğlu, Girişim Haberleri bünyesinde içerik üreticiliği yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.