CepteTamir Nedir? Nasıl Kurulmuştur? Hangi Hizmetleri Verir?

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi, girişimciliğe en kıymet veren platformlardan biri. Arkasında İTÜNOVA TTO, İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent bulunan bu yapı, Start-Up modellerinin erken aşamada piştiği, şekillendiği ve geliştirildiği noktalardan biri. İşte bu erken aşama giriş platformu, 2016 yılında harika bir girişimin doğmasına da vesile oldu. CepteTamir, 2016 yılının Ocak ayında çıktığı yolculukta, bugün 4. yılını geride bırakmış ve her geçen gün büyüyen bir girişim olarak varlığını devam ettiriyor.

CepteTamir girişimi, İsa Uysal tarafından İTÜ Çekirdek’te ortaya atılan fikir ve girişimlerden yalnızca biri. İsa Bey, bu girişim için hayalindeki basit bir düşünceyi paylaştığında, belki de bu denli büyüyeceğini tahmin etmiyordu. Zira fikir olarak çok aykırı olmamasına karşın, düşünce itibari ile insanların hoşuna giden CepteTamir, cep telefonlarının teslim alınıp herhangi bir tamir atölyesinde tamir edilmesindense, istenilen adreste, iş yerinde, ofiste ve evde tamir edilmesini baz alıyordu. Bu aşama itibari ile ilerleyen iş fikri, ilk etapta 10, sonrasında 15 kişilik bir ekip ile büyük bir yatırıma dönüştü. 2018 yılı itibari ile 2 milyon TL gibi büyük bir yatırım alan girişim, an itibari ile cep telefonu koruma paketleri, telefon alım satımı, yerinde telefon tamiri, İstanbul içi 2 saatte yerinden alınan telefonların tamir edilip, tekrar yerine teslim edilmesi gibi işlemleri kapsıyor.

Gamex

CepteTamir Nasıl Kurulmuştur?

CepteTamir girişimi ve gerçek olan kuruluş hikâyesi, İTÜ Çekirdek adlı platforma dayanıyor. Genç, yetenekli ve inovatif düşünce tarzına sahip olan girişimcileri ön plana çıkaran platform, burada Erken Aşama Kuluçka Merkezi adını verdiği birimde, paylaşılan girişimlerin üzerine titriyor, girişimlerin başarılı olması için planlar belirliyor ve her şey yolunda giderse kuruluş hikâyesi gerçek oluyor. CepteTamir, 2016 yılında böyle bir yolculuktan geçerek, Ocak ayı içerisinde kurulmuş bir firma.

CepteTamir Hangi Hizmetleri Verir?

CepteTamir girişimi hayat bulduğu kısacık süreçte, başarıya giden yolda en önemli örneklerden biri. Hâlâ birçok değerli hizmete imza atan girişim, kuşkusuz ki yerinde tamir hizmeti ile oldukça kıymetli. Kısaca, girişimin diğer hizmetlerinden bahsedersek;

● Sıfır Cep Telefonu Koruma Paketleri

● İkinci El Cep Telefonu Koruma Paketleri

● Anakart Tamiri

● Yerinde Tamir Hizmeti

● Adresten Alınıp, Adrese Teslim Tamir Hizmeti

● Cep Telefonu Alım, Satım

● Hafıza Artırma

● Batarya Değişimi

● Ekran Tamiri

Hizmetleri, yine CepteTamir aracılığı ile sunulan işlemler arasında.

Ceptetamir’e gitmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.