Business Strategy Summit 19-20 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de!

19-20 Kasım 2022 tarihlerinde beşincisini düzenleyecek olan, Boğaziçi Üniversitesi’nde strateji üzerine yapılan tek zirve olan Business Strategy Summit, kariyerlerine iş geliştirme ve strateji departmanlarında devam etmek isteyen veya bu alanlarda kendini geliştirmek isteyen katılımcılarla ve Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall binasında yüz yüze gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıllarda alanında öncü birçok şirketle buluşulan ve Boğaziçi Üniversitesinin ilk ve tek iş geliştirme ve strateji zirvesi olan BSS bu sene de çeşitli sektörden QNB Finansbank, L’Oréal, Coca Cola Company, Fugo Games, Şişecam, Tolga Akış, P&G, Pegasus, Pfizer, Koç Holding, Turna .com, Baxter ve Bilge Çavuş gibi uzman kişilerin ve şirketlerin sunumları ve workshoplarıyla seni bekliyor!

Sen de çeşitli sektörlerden şirketlerin stratejileri hakkındaki oturumlar ve interaktif workshoplara katılarak farklı sektörlerin stratejilerini öğrenme fırsatını yakala!

 

 

Biletlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

 

https://biletino.com/tr/e-ilj/business-strategy-summit/

 

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

 

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.