Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri Töreni 7 Aralık’ta Gerçekleştirilecek

Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri

Bu sene 7 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesinin en prestijli ödül töreni olan Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri Töreni 13. kez gerçekleştirilecek. Tören sanat sergileri ile Turan  Manafzade gibi tanınmış sanatçıların katılımlarıyla müzik resitalleri eşliğinde ve Damla Uğurtürk’ün sunuculuğu ile gerçekleşecek. Biletlerden elde edilen gelir Gülen Gözler projesine bağışlanacak.

ENSO (Engineering Society) 1914 yılında Robert College Engineering Society olarak kurulmuş ve 1989’da okulun Boğaziçi Üniversitesi olmasıyla birlikte bugünkü ismine kavuşmuştur.

Her sene Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından düzenlenen Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri, Boğaziçi Üniversitesindeki en prestijli ödül töreni olma unvanını taşıyor.

Belirlenen kategorilerde internet üzerinden yapılan oylamalar ile sektörün önde gelen şirketlerini ve üst düzey yöneticileri ağırlanıp ödülleri takdim ediliyor.

Bu sene Boğaziçi Üniversitesi’nde 7 Aralık Perşembe günü Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri kazananlarıyla buluşacak.

Bu yılın aday şirketlerinin bir kısmı şu şekilde: Yılın Yazılım Şirketi: Adesso-Zer-İdeasoft

,Yılın Gıda Şirketi: Ülker-Şölen-Baydöner ,Yılın Kampüs Dostu Şirketi: P&G-Redbull-Ford Otosan ,Yılın Fintech Şirketi: Papara-İninal-BtcTurk, Yılın Dijital Yayın Platformu: Gain-Mubi-BluTv

 

İnstagram Hesabımız:https://www.instagram.com/isdunyasiodulleri/

Bilet Linki:https://biletino.com/tr/e-rw8/bogazici-is-dunyasi-odulleri/

*Bültenden Düzenlenmiştir.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.