Boğaziçi Business Challange Başvuruları Açıldı

Boğaziçi Business Challange Başvuruları Açıldı

BÜYAK olarak bu sene 18-19 Mart tarihlerinde düzenleyeceğimiz Boğaziçi Business Challenge  etkinliğimizi Boğaziçi Üniversitesi Natuk Birkan’da gerçekleştirecek.

Boğaziçi Business Challenge’da bu sene simülasyon destekçisi olarak Vodafone ve mülakat destekçisi olarak da ING ve Doğuş Otomotiv gibi alanında oldukça uzman şirketler yer alacak. Bu sene altıncısını düzenlenecek olan etkinlikte mülakat simülasyonları, tea&talk’lar ve iş geliştirme simülasyonu katılımcıları bekliyor olacak.

Boğaziçi Business Challange Başvuruları Açıldı

Kariyerinde seni bir adım öne taşıyacak bu etkinlikte yerini almak istiyorsan acele et⏳

Başvuru formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsin⬇

https://forms.gle/Y2wVGCgNRkTkssJ69

Son başvuru tarihi: 12 Mart

  BÜYAK, 1982 yılında Endüstri Mühendisliği üzerine kurulmuş ancak şu anda bünyesinde birçok bölümden öğrenciyi barındıran, üyelerinin ve katılımcılarının kişisel gelişimi için yıl içinde çok sayıda ulusal ve uluslararası çapta çeşitli etkinlikler düzenleyen bir kariyer kulübüdür. Öğrenci Temsilciliği Kurulu anketlerine göre de 2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nin en sevilen kulübü seçilmiştir.

Bültenden düzenlenmiştir.

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.