DOMiNO Ventures Yapay Zeka Odaklı BetterFuture AI Hızlandırma Programı’nı Başlatıyor!

BetterFuture

AI, Web3 ve Gaming odaklı teknoloji girişimlerine yatırım yapan Hollanda merkezli erken aşama risk sermayesi fonu DOMiNO Ventures, BetterFuture AI Hızlandırma Programını başlattığını duyurdu. Amsterdam, İstanbul, Estonya, Polonya, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan ve Özbekistan ofisleriyle küresel çapta faaliyet gösteren DOMiNO Ventures stratejik yatırımlarını hızlandırma programı ile güçlendirmeyi hedefliyor.

BetterFuture AI Hızlandırma Programı, Orta Asya ve Kafkaslar’daki erken aşama yapay zeka girişimlerine 8 haftalık bir eğitim içeriği ile çeşitli yetkinlikler kazandırarak global büyümeye teşvik etmeyi amaçlıyor. Programa katılan girişimciler, günümüzün rekabetçi girişimcilik ekosisteminde fark yaratabilmek için gerekli olan teknik ve sosyal becerileri kazanacakları yoğun bir eğitime tabi tutulacak.

Program hem yerel hem de global ortakların işbirliğinden faydalanıyor. Başlıca katkıda bulunanlar arasında akademik rehberlik ve mentorluk sağlayan Westminster Üniversitesi uluslararası networkü ile Danimarka merkezli Creative Business Network, lokal pazar penetrasyonları ile IT Park, Sabah.Hub, Impact Hub Tiflis, Astana Hub, Future Laboratory ve Startup Central Eurasia, ABB Innovation Center, Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) ve daha bir çok partneri saymak mümkün.

BetterFuture AI Hızlandırma Programı ile Etki

Yapay zeka alanında önemli bir etki yaratmayı hedefleyen erken aşama girişim kurucuları için BetterFuture AI Hızlandırma Programı bölgedeki tek yabancı hızlandırma program olarak dikkat çekiyor. Global büyüme odağı ile hazırlanan program, Orta Asya ve Kafkaslar’daki girişimlerin büyümesini ve başarısını hızlandırmak için tasarlanmış benzersiz kaynaklar sunuyor.

Kapsamlı Mentorluk Deneyimi

Program, girişimlere çeşitli ve deneyimli bir global mentorluk ağına erişim sunuyor. Birbirlerini tamamlayan öz geçmişlere sahip mentorlar girişimcilere farklı konularda pratik bir yaklaşım ile çeşitli konularda eğitimler verecekler.

Programın kapsamlı içeriği sayesinde girişimciler teknik yeterliliklerini artırmanın yanı sıra sosyal ilişkilerini ve liderlik becerilerini de geliştiriyor olacaklar. Bu bütünsel yaklaşım, katılımcı girişimlere sürdürülebilir büyüme ve başarıya ulaşmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlayarak global pazarda güçlü oyuncular olmalarına destek olmayı hedefliyor.

BetterFuture AI Hızlandırma Programı için başvurular başladı!

*Bültenden Düzenlenmiştir*

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Girişimcilik Programları Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.