5 Ekim Çarşamba Neler Oldu? 📢

22 Kasım Çarşamba Neler Oldu? 📢

 

📱 WhatsApp Yeni Gizlilik Özelliklerini Yakında Getiriyor

WhatsApp yeni gizlilik özellikleri yakında kullanıma sunacak.Bu özellikler bu ay içerisinde kullanıma geçecek. Bunlar gruplardan sessizce ayrılma, anlık mesajlarda ekran görüntüsünün ve videosunun alınamaması ve çevrimiçi görünürlüğünün belirlenmesi şeklinde olacak.

Gamex

5 Ekim Çarşamba Neler Oldu? 📢

🐦 Elon Musk Twitter Almak İstiyor

Elon Musk geçtiğimiz aylarda Twitter’ı alma girişiminde bulunmuş sonra ise vazgeçmişti. Twitter ile davalık olan Elon Musk, Twitter için tekrardan teklifte bulundu. Üstelik aynı parayı ödeyeceğini (44 milyar dolar) açıkladı.

5 Ekim Çarşamba Neler Oldu? 📢

🏦 Türkiye’nin İlk Dijital Mevduat Bankası Açılıyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Türkiye’nin ilk dijital mevduat bankası olan FUPS Bank’a onay verdi. Karara göre 1.5 milyar TL kuruluş sermaye ile açıldı.

5 Ekim Çarşamba Neler Oldu? 📢

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.