23 Mayıs Salı Neler Oldu? 📢

18 Kasım Cumartesi Neler Oldu? 📢

23 Mayıs Salı Neler Oldu? 📢

🤖 ChatGpt Artık Daha İyi Cevaplar Vercek

Yapay zeka rüzgarı eserken ChatGpt’nin daha iyi cevap vermesi için adım attı. Microsoft, Bing Search’ün daha alakalı ve potansiyel olarak daha yeni ve iyi sonuçlar sağlamak için ChatGptt’ye entegre edildiğini duyurdu. Bunun sayesinde artık ChatGpt bilgi almak için kendi modelini kullanmayacak ve eklentilere ihtiyaç duymayacak.

7 Mart Cuma Neler Oldu? 📢

🔍 Google 30 Bin Dolar Ödeyecek

Teknoloji devi Google, mobil uygulamalardaki güvenlik açıklarını bulmak ve bunun üzerinde insanların uzmanlıklarını denemek amacıyla bir ödül programı yaptı. Mobil Güvenlik Açığı Ödül Programı’nın detayları Twitter üzerinden duyuruldu. Ödüller ise 500-30 bin dolar seviyesinde değişiyor.

23 Mayıs Salı Neler Oldu? 📢

🖥 Bill Gates’ten Büyük Şirketleri Korkutan Açıklama

Birçok şirkete yapay zeka ile ilgili hem çalışma hem de açıklama yaparken Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates’ten de önemli açıklamalar geldi. Bill Gates bu gelişmelerle birlikte artık Amazon’da alışveriş yapmama veya Google arama yapmama gibi şeylerin olacağını dile getirdi. Ayrıca birçok beyaz ve mavi yakalının da işlerini alacağını dile getirdi.

23 Mayıs Salı Neler Oldu? 📢

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

0 Comments

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.