21 Eylül Çarşamba Neler Oldu? 📢

21 Eylül Çarşamba Neler Oldu? 📢

🪙 Netflix’e Kripto Paralarla Üye Olunabilecek

Avrupa’nın en büyük kripto para borsalarından biri olan WhiteBIT, dijital dizi film izleme platformu olan Netflix ile anlaşma gerçekleştirdi. Bu sayede Avrupa’da ki Netflix kullanıcıları aboneliklerini kripto parayla ödeyebilecekler. Anlaşmaya göre teknik kısmı WhiteBIT borsası uzmanları halledecek. Bu anlaşma Mayıs 2025 kadar devam edecek.

21 Eylül Çarşamba Neler Oldu? 📢

Sitemizdeki bir başka gündem haberine buradan ulaşabilirsiniz.

 

👨‍💻 2K Games Hacklendi

Mafia, Civilization, BioShock, Borderlands ve XCOM gibi popüler oyunların altında imzası bulunan 2K Games, hacklendiklerini duyurdu. Bu sefer oyunlardan ve benzeri verilerden çok bilgisayar korsanlarının müşterileri hedef aldığı belirtiliyor. Rockstar hackinde ise GTA 6 ile alakalı görseller paylaşılmıştı.

21 Eylül Çarşamba Neler Oldu? 📢
🛒 Helorobo ve Shopishi Birleşti

META’nın global partnerleri arasında yer alan Helerobo, aynı sektörde faaliyet gösteren Shopishi ile güçlerini birleştirdiklerini duyurdu. Helorobo, META iş ortaklığıyla; Whatsapp, Instagram DM ve Facebook Messenger gibi sohbet kanalları üzerinden gelen e-ticaret müşterilerine; ürün seçme, sepet oluşturma, indirim kuponu tanımlama ve ödeme alma gibi birçok çözümü üçüncü bir aplikasyon veya web sitesine yönlendirmeden uygulama içi e-ticaret deneyimi sunuyor.

21 Eylül Çarşamba Neler Oldu? 📢

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.