16 Mayıs Salı Neler Oldu? 📢

3 Ağustos Perşembe Neler Oldu? 📢

16 Mayıs Salı Neler Oldu? 📢

🔍 Google Yeni Bir Hesap Güncellemesi Getirdi

Dev arama motoru Google kullanılmayan hesaplar için yeni bir güncelleme getirdi. Google 2020 yılında sunucuların yükünü azaltmak için etkin olmayan hesapların içeriklerini sileceklerini açıklamıştı ancak bu hesaplar silinmeyecekti. Şimdi ise bu olaya yeni bir güncelleme geldi artık en az 2 yıl boyunca kullanılmamış veya hesap oturum açılmamışsa bu hesaplarda içerikleriyle birlikte silinecek.

Gamex

16 Mayıs Salı Neler Oldu? 📢

👓 Apple Karma Gerçeklik Gözlüğüyle Piyasayı Sallayacak

Teknoloji devi olan Apple WWDC 2023 etkinliğinde Apple imzalı karma gerçeklik gözlüğünün piyasayı saklayacağım düşünüyor. 5 Haziran’da gerçekleşecek etkinlik sayesinde tanıtılacağı düşünülüyor. Ünlü analist Ming-Chi Kuo oldukça emin bir şekilde bu yorumu yapıyor.

16 Mayıs Salı Neler Oldu? 📢

🖥 Windows İphone Desteği Getirdi

2015 yılında kullanıcıların hizmetine sunmuştu. Ancak üstünden geçen onca yıla rağmen iPhone desteği gelmemişti. Microsoft bu konuda beta testlerine başladığını duyurmuştu. Windows Telefon Bağlantısı bugün itibariyle herkesin kullanımına sunuldu. Bu özellik sayesinde dosya aktarımını , mesaj ve arama gerçekleştirebiliyor olunacak.

Microsoft Windows 8 banned by Chinese government 1

Girişim Haberleri Kimdir?

Girişim Haberleri; Kasım 2020’den beri etkin ve aktif faaliyet gösteren, girişimcilik ekosistemine ait her bir parçaya değer vererek ilerleyen bir haber ve içerik sitesidir. Girişim Haberleri’nin en büyük misyonu, iş dünyasına hükmeden girişim ve yatırım aksiyonlarını inovatif bir ele alış ile bu sistemin parçası olan herkese dağıtmaktır. En büyük amacımız ise, ekosistemin en büyük haber kaynağı ve en çeşitli içerik üreticisi olarak, okurlarımıza yalnızca gelişmeleri iletmek değil, onların da bu gelişmelerin bir parçası olduklarını hissettirmektir. Siz de ekosistemdeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilir, bu ekosistemin bir parçası olarak her gün büyümek ve gelişmek istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek ailemize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer #Gündem Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Dilerseniz Girişim Haberleri Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Girişim Haberleri LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.